sponsorzy

Kiedy stawialiśmy pierwsze kroki nie wiedzieliśmy co nas czeka. Nie wybiegaliśmy w przyszłość tylko ciężko pracowaliśmy na treningach, budując formę i myśląc o każdym zbliżającym się pojedynku w ramach II ligi. Na naszym meczach pojawiali się kibice i chyba wtedy nasze serca radowały się najbardziej, że jest sens i robimy to nie tylko dla siebie.

Dla nas to były wielkie emocje i pewnie na długo zapamiętamy pojedynki, w których przyszło nam rywalizować. To były piękne chwile.

Płynęły słowa wsparcia z całej Polski. Regularnie piszą o nas szczecińskie media. W tym roku to Futsal Szczecin uzyskał awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ze wszystkich zespołów naszego miasta. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali Szczecin grając z herbem miasta na piersi.

Cieszy nas awans tym bardziej, że uzyskaliśmy go w pierwszym sezonie naszego udziału w rozgrywkach II ligi futsalu.

Z niecierpliwością czekamy na pojedynki z Legią Warszawa, Widzewem Łódź, AZS UG Gdańsk i pozostałymi uczestnikami I ligi futsalu. Zespoły z tak dużych ośrodków jak Warszawa, Łódź, Gdańsk, Toruń, Piła, Gniezno czy też Białystok gwarantują duże zainteresowanie kibiców i ogólnopolskich mediów. To już jest duży prestiż dla nas, sponsorów i naszego miasta.

Zaplecze Ekstraklasy Futsalu nigdy jeszcze nie było tak interesujące dla oka kibica.

Dzisiaj PZPN zaprasza nas do udziału w rozgrywkach I ligi futsalu. Za nami proces licencyjny, władze klubu koncentrują się nad budowaniem budżetu, a zawodnicy 4 sierpnia wracają do treningów. Zamknęliśmy pierwszy rozdział historii naszego klubu pod hasłem II liga, który zaczęliśmy wspólnie pisać. Zawodnicy pewnie już tęsknią za treningami i okazją do świętowania naszego sukcesu, którą w dobie pandemii musieliśmy odłożyć w czasie. Chcemy jeszcze raz podziękować naszym chłopakom, którzy pod wodzą Łukasza Kubickiego kapitana naszego zespołu zostawili serce na parkiecie i przyczynili się do naszego awansu.

W sezonie 2019/20 barwy Futsal Szczecin reprezentowali:

Mateusz Wilkosz, Łukasz Koszmider, Łukasz Kubicki, Łukasz Zieliński, Kacper Zieliński, Daniel Czepielewski, Bartek jastrzębski, Borys Szymański, Radek Marcyniuk, Adrian Ułasowicz, Rafał Gnap, Adrian Skorb, Mateusz Jakubiak, Maks Sapon, Patryk Jurys, Andrzej Sobieraj, Kamil Hajdukiewicz, Igor Czuryszkiewicz, Szymon Jakubowski, Karol Maik i Marcin Garlej.

Słowa podziękowania kierujemy również pod adresem trenera Roman Smirnova, który jest z naszą drużyną od samego początku.

Jesteśmy pewni, że wspólnie możemy zbudować doskonały zespół w I lidze futsalu, który będzie opierał się na zawodnikach z naszego regionu i odnosił sukcesy sportowe dając wielką radość szczecińskim kibicom. Przed nami kolejne cele.