sponsorzy

Dokładnie tydzień został do inauguracji I ligi futsalu. Widzew Łódż to creme de la creme polskiego futsalu, Nie tylko ze względu na markę jaką jest sam w sobie ale przede wszystkim ze względu na nazwiska, które w przyszłym sezonie reprezentować będą klub z Łodzi.
Daniel Krawczyk, Michał Marciniak, Dariusz Słowiński i grający trener Marcin Stanisławski to legendy polskiego futsalu. Mecz z Widzewem będzie dla naszego klubu szczególnym doświadczeniem. Za tydzień zagramy w wyjątkowych okolicznościach, przy pełnych trybunach i żywiołowym dopingu miejscowych kibiców. Mamy wielki respekt dla przeciwnika ale nowym sezonie mamy prawo i obowiązek wyznaczać sobie ambitniejsze cele. Będziemy walczyć o pełną pulę. 
 
Futsal Szczecin dzisiaj to zupełnie inny zespół. Szeroka ławka, nowe twarze w drużynie i stoi za nami bezcenne doświadczenie, które zebraliśmy w debiutanckim sezonie. Wiemy, że liga jest wyrównana i wymagająca, są bardzo silne zespoły i trzeba będzie w każdym meczu zostawić serducho na parkiecie, aby cieszyć się z wygranych. Cieszymy się, że wszyscy zawodnicy zostają z nami na kolejny sezon. Rywalizacja o miejsce w składzie podniesie poziom sportowy drużyny i motywuje do ciężkiej pracy. 
 
Łukasz Kubicki i Karol Ława to dzisiaj rozpoznawalne już nazwiska w polskim futsalu. Zadbaliśmy o to, żeby w kolejnym sezonie takich zawodników było znacznie więcej w naszej drużyny. Drzemie w nich wielki potencjał, a rywalizacja o skład zapowiada się bardzo ciekawie. Przed nami długa droga, a czas pokaże którzy zawodnicy wykorzystali swoją szansę i które miejsce zajmiemy w tabeli na koniec sezonu.