sponsorzy

To będzie klasyczne starcie "Wschód-Zachód". Do hali przy ul. Twardowskiego zawita w niedzielę Futbalo Białystok. Futsal Szczecin, jak na razie, na własnym parkiecie wszystko wygrywa. Początek starcia 31 października o godz. 13.

Zacznijmy jednak od najmłodszych. W niedzielę, czyli w popularne święto Halloween, hala przy ul. Twardowskiego wyjątkowo przytulna będzie dla dzieci. "Król Julian" wszystkim rozda watę cukrową, a na dzieci czeka kilka atrakcji. Wstęp dla wszystkich jest oczywiście darmowy. Nie zabraknie także "zajęcia" dla dorosłych, na nich czeka atrakcyjny konkurs.

Głównym wydarzenie będzie jednak na pewno mecz w ramach 6. kolejki I ligi: Futsal Szczecin - Futbalo Białystok. Gospodarze mają w dorobku sześć punktów i wszystkie wywalczyli u siebie. Poległy tu już zespoły Orlika Mosina i Dynamika Toruń. Twierdzę buduje się powoli, cegła po cegle. Oby szczecinianie dołożyli kolejną w starciu z Futbalo. Rywal z Białegostoku zajmuje 5. miejsce w tabeli z ośmioma punktami. Na wyjazdach po razie wygrał, przegrał i zremisował.

W szczecińskiej ekipie przed niedzielnym meczem coraz większy komfort wyboru składu ma trener Grzegorz Usowicz. Na mecz z Futbalo gotowy będzie już Otari Giorgobiani, który ostatnio zmagał się z kontuzją, ale na ostatnich treningach wyglądał już obiecująco.

6. kolejka I ligi futsalu
31 października, godz. 13
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok
Hala przy ul. Twardowskiego w Szczecinie


Fot. Artur Szefer, Andrzej Szkocki