sponsorzy

Pierwszy zespół podbudowany świetnym rezultatem z liderem tabeli (4:4), uda się w niedzielę do Lęborka. Drużyna z Pomorza po 9 kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli i ma na koncie 16 punktów. To chyba największa niespodzianka tego sezonu. Do naszego rywala tracimy zaledwie dwa punkty. 

 
Team Lębork przez dwa sezony miał okazję rywalizować z najlepszymi drużynami w naszym kraju. Futsal Szczecin z ekipą z Lęborka ma bardzo korzystny bilans. Do tej pory zmierzyliśmy się dwa razy w poprzednim sezonie i oba spotkania zakończyliśmy zwycięstwami. W tym sezonie nie jest łatwo pokonać ich na ich terenie. Sztuka ta udał się tylko Wenecji Pułtusk, a Futbalo Białystok w 4. kolejce wywiozło jeden punkt. W ostatni weekend nasi niedzielni rywale przegrali na wyjeździe z Futsal Świecie (2:7), ale w Świeciu nikt jeszcze nie zdobył żadnych punktów. 
 
Dawid Łapigrowski to najlepszy strzelec naszych niedzielnych przeciwników. Pomimo zaledwie 16 lat, ma już na koncie 11 bramek. To zapewne wielki talent, który w przyszłości może stanowić o sile naszej reprezentacji. Ciekawostką jest fakt, że w drużynie występuje obok swojego ojca, Piotra Łapigrowskiego, który do tej pory zdobył 5 bramek. Nasi zawodnicy muszą również zwracać uwagę na Szymona Marszałkowskiego i Tomasza Neubauera (obaj mają po 7 trafień). W bramce dobrze sobie radzi Dominik Czekira. 
 
Nic tak nie buduje drużyny jak świetne wyniki, a my po bardzo udanym meczu z Red Devil Chojnice możemy być pewni zaangażowania naszych zawodników w tym pojedynku. 
 
Zanim jednak zmierzymy się w niedzielny wieczór w I lidze, zapraszamy kibiców na Twardowskiego już w sobotę. W ramach Centralnej Ligi Juniorów 3. kolejkę rozegra nasza młodzież. W poprzedni weekend niefortunnie przegraliśmy w Szamotułach, a już w sobotę czeka kolejna ekipa z Wielkopolski. Tym razem zagramy z Red Dragons Pniewy, które w poprzedniej kolejce uległo Dragon Bojano. Nasza młodzież liczy na doping szczecińskich kibiców futsalu. 
 
CLJ U-19
Futsal Szczecin - Red Dragons Pniewy (hala przy ul. Twardowskiego, sobota, godz. 19)

I liga futsalu
Team Lębork - Futsal Szczecin (niedziela, godz. 17)