sponsorzy

W grudniu nie doszedł do skutku mecz z przedostatnim w tabeli Bonito Białystok, który zgodziliśmy się przełożyć na prośbę gospodarzy. Przez długi czas zajmowaliśmy 1. miejsce na podium rozgrywek. To zawsze niesie ze sobą duże nadzieje. Niestety, przytrafiły się nam słabsze mecze. Ostatecznie rundą jesienną kończymy na 5. miejscu w tabeli, co i tak jest historycznym osiągnięciem. 


 
W grudniu intensywnie trenujemy, z przerwą w okresie świątecznym. Mamy też zaplanowane kilka meczów sparingowych, m.in. z akademicką drużyną Uniwersytetu Szczecińskiego, która przygotowuje się do Akademickich Mistrzostw Polski.
 
Do końca roku koncentrujemy się na rozgrywkach młodzieżowych. W najbliższą sobotę nasza młodzież będzie rywalizować w Ustce w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-15, a w niedzielę juniorzy udadzą się pod Gdańsk. W 6. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-19 nasza ekipa pod wodzą Jana Skuratowskiego zmierzy się z Dragon Bojano. 20. grudnia zagramy ostatni mecz w tym roku z SPN Szamotuły. Liczymy na zwycięstwa w obu meczach. 
 
3. stycznia wracamy do treningów. Tydzień przed rozgrywkami ligowymi czeka nas wyjazd w ramach 1/32 pucharu Polski, a ligę zaczniemy 21. stycznia domowym meczem z Dragon Bojano.