sponsorzy

W marcu rozegramy 4 spotkania w ramach I ligi futsalu. Dla kibiców w Szczecinie to będzie wyjątkowy miesiąc. W pierwszym tygodniu czeka nas domowy pojedynek z AZS UG Gdańsk.

Jesienią, po 4. kolejkach, jechaliśmy do Gdańska jako lider i niepokonana drużyna, a wróciliśmy na tarczy i spadliśmy w ligowej tabeli. To była bolesna porażka i początek naszej gorszej gry. Nikt sobie nie wyobraża sobie, żebyśmy w Szczecinie nie zdobyli kompletu punktów, jeśli nadal chcemy liczyć się w walce o podium.

W drugim tygodniu udamy się do pierwszej stolicy Polski. To będzie jedyny wyjazd w tym miesiącu. KS Gniezno to nieobliczalna drużyna. W Szczecinie, w pierwszej rundzie, pomimo wysokiego prowadzenia nie cieszyliśmy się z wygranej. Mecz zakończył się remisem i pozostał duży niedosyt. W Gnieźnie będzie jeszcze trudniej, ale w poprzednim sezonie udało nam się odnieść historyczne zwycięstwo. 

W kolejny weekend zawita do nas Futsal Świecie. Drużyna z ambicjami na awans, ale w Szczecinie nikomu łatwo się nie gra. My też potrafimy stawić czoła najlepszym drużynom naszej ligi. W tym sezonie pokonaliśmy wysoko Futbalo Białystok i wywalczyliśmy remis z Red Devils Chojnice. Zapowiada się fantastyczne widowisko. Drużyna ze Świecia musi wygrywać we wszystkich meczach jeśli chce bezpośrednio awansować do Ekstraklasy Futsalu.

W ostatni weekend marca zagramy z Bonito Białystok. Z drużyną z Podlasia zmierzyliśmy się stosunkowo niedawno. Pod koniec stycznia zagraliśmy zaległy pojedynek i odnieśliśmy cenne zwycięstwo. Wtedy drużyna z Białegostoku miała na koncie zaledwie 9 punktów, ale w kolejnych meczach odnosi już zwycięstwa. Zdążyli wygrać z Toruniem i na wyjeździe pokonali Gniezno. W marcu czekają ich mecze z wymagającymi rywalami. To będzie dla nich przełomowy miesiąc i prawdziwy sprawdzian wartości drużyny.