sponsorzy

Do końca ligi zostały już tylko 3. kolejki. Po świętach czeka nas najkrótszy wyjazd ale za to do najgroźniejszego przeciwnika.

 W Chojnicach jeszcze nas nie było. W listopadzie w domowym meczu byliśmy bliscy zwycięstwa. Długo prowadziliśmy ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Red Devils Chojnice w ostatniej kolejce pokonał Futsal Świecie i chyba trudno sądzić żeby nie awansował bezpośrednio do Ekstraklasy Futsalu. W Szczecinie czeka nas jeszcze pojedynek z Lęborkiem, a na koniec wyjazd do czerwonej latarni rozgrywek TAF Toruń.

Obecnie nasza drużyna ma na koncie 32 punkty. Do Futbalo Białystok i miejsca na podium tracimy tylko 2 punkty ale nie będzie to łatwe zadanie i nie wszystko zależy od nas. Drużyna z Podlasia to doświadczona ekipa i ma przed sobą pojedynki ze znacznie niżej notowanymi rywalami. Dla nich miejsce na podium też byłoby największym sukcesem i historycznym dokonaniem. 

W poprzednim sezonie zdobyliśmy 34 punkty a więc do kolejnego rekordu brakuje nam tylko jednego zwycięstwa. Już dziś możemy pochwalić się większą ilością wygranych niż w całym poprzednim sezonie. Mamy na koncie 10 zwycięstw i przynajmniej w meczach z Lęborkiem i Toruniem będziemy faworytami. Jesteśmy także jedyną drużyną obok Chojnic i Świecia, która rozgrywki może zakończyć z trzy cyfrową ilością zdobytych bramek. Brakuje nam 9 goli. W 19. kolejkach trafiliśmy 91 razy do bramki rywali. W poprzednim sezonie pomimo 6. miejsca strzeliliśmy 106 goli, a straciliśmy 81 bramek. Dziś mamy stracone tylko 69 bramek. 

Na podsumowanie gry naszej drużyny przyjdzie jeszcze czas. Liczymy się w walce o podium ale nadal musimy patrzeć w tył. Nie mamy bezpiecznej przewagi. Team Lębork i KS Gniezno depczą nam po piętach i oni także mają szanse poprawić swoje miejsce w tabeli na koniec sezonu. 

Kwiecień zapowiada się bardzo emocjonująco.