sponsorzy

Wydarzenia

Już w niedzielę zapraszamy na inaugurację sezonu 2022/2023 w I lidze. Do hali przy ul. Twardowskiego przyjedzie TAF Toruń.

Tymczasem zapraszamy - zajrzyjcie na stronę naszego partnera ➡️ www.techsan.pl

Firma TechSan działa na szczecińskim rynku już ponad 20 lat. Oferują klientom kompetentną i kompleksową obsługę w zakresie dostaw materiałów instalacyjnych. Współpracują z najlepszymi firmami wykonawczymi z województwa zachodniopomorskiego. Specjalizują się w wyposażeniu węzłów cieplnych oraz kotłowni gazowych. Skupiają wokół siebie kilkudziesięciu sprawdzonych i godnych polecenia instalatorów.

POLECAMY NASZEGO PARTNERA

Cieszymy sie, że w gronie firm, które wspierają każdego dnia nasz klub jest Bar Pychotka. Bar Pychotka mieści dokładnie pod tym samym adres gdzie przez kilka lat żywił wielu mieszkańców Szczecin kultowy już bar PRL

Nie samą piłką człowiek żyje. Dlatego bardzo cieszymy się, że w gronie naszych partnerów jest kręgielnia MK Bowling Szczecin

Zima za pasem więc najwyższy czas pomyśleć o zimowych oponach 📢 My polecamy RS OPONY Robert Sługocki

Jest z nami Evil Steak House szczecińska marka, która podbija podniebienia w kolejnych polskich miastach. Uznana restauracja docenia nasze działania i będzie wspierać finansowo nasz klub.