Polski Związek Piłki Nożnej po raz pierwszy próbuje uruchomić Centralną Ligę Juniorów w futsalu. W rozgrywkach do lat 19 wezmą udział także zawodnicy Futsal Szczecin.

PZPN stara się coraz mocniej stawiać na piłkę nożna halową i kolejnym krokiem do tego ma być stworzenie rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów do lat 19. Mamy już młodzieżowe mistrzostwa Polski w różnych kategoriach, a teraz przyszedł czas na sztandarowy projekt PZPN, czyli Centralną Ligę Juniorów.

Enea Oświetlenie Sp. z o.o. i Futsal Szczecin grają do jednej bramki. Duże podziękowania dla Pana Rafała Niburskiego za pomoc i wielkie serce. Zaczynamy współpracę z kolejnym solidnym i wiarygodnym partnerem, dającym gwarancje stabilnego rozwoju naszego klubu.

Awans do I ligi to duże wydarzenie, w krótkiej historii naszego klubu. Cieszy sukces, ale dla nas priorytetem są nowe cele jakie stawia przyszły sezon. Już dziś elektryzują nas pojedynki z Legią Warszawa, Widzewem Łódź, AZS Gdańsk i pozostałymi uczestnikami I ligi futsalu. Nie boimy się wyzwań o pełnych halach i kolejnych rekordach frekwencji w pojedynkach z naszymi rywalami.