Szczecin
Szczecin

Woda, zieleń i wolność – taki jest Szczecin. Nowoczesne miasto, które zaskakuje swoją różnorodnością i ciekawymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu. Bałtyckie Centrum Jachtingu to jedno z tych miejsc w Europie, gdzie można żeglować po rzece, jeziorze i zalewie. Szczecin jest jednym z ważniejszych punktów na jachtingowej mapie Polski i Europy. Szczecin to największa i najnowocześniejsza marina na Bałtyku.

Pomorze Zachodnie
Pomorze Zachodnie
Pomorze Zachodnie to m.in. 190 km nadmorskiego pasa rozmaitości. Myli się ten, kto wyobraża sobie, że to tylko plaża. To także możliwość uprawiania najróżniejszych sportów – nie tylko wodnych – dla spragnionych aktywnego wypoczynku; to zachwycająca, dziewicza natura dla oczekujących spokoju; to dowody bogatej i fascynującej historii regionu dla poszukiwaczy śladów przeszłości. A wszystkiemu towarzyszy orzeźwiająca, morska bryza.
spon_bokaro
spon_bokaro
Konsbud
Konsbud

Konsbud to najnowocześniejsze na Pomorzu Zachodnim Centrum Obróbki Drewna. Centrum stosuje najnowszą technologię obróbki drewna – maszynę pięcioosiową z pełną możliwością obróbki elementów z każdej strony, która pozwala na bardzo szybką pracę i uzyskanie 100% dokładności (rzędu 0,1 mm) przy zachowaniu perfekcyjnego wykończenia.

zusim
zusim
Silotrans
Silotrans
Firma Silo-Trans Szczecin jest specjalistycznym operatorem transportowym, świadczącym usługi na terenie kraju od 1999 roku. Od początku naszej działalności skupiamy się na transporcie materiałów sypkich, kruszywa oraz mas bitumicznych gdzie stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług.
Alsecco Deweloper
Alsecco Deweloper

Realizując swoje inwestycje dużą wagę przywiązuje do jakości używanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających komfort i wygodę użytkowania. Stawiają przede wszystkim na funkcjonalność mieszkań, która sprawi, że będą się czuli Państwo "jak w domu". Precyzyjnie wybierane lokalizacje inwestycji, która wychodzi naprzeciw potrzebom życia w sąsiedztwie natury.

Hymax
Hymax
Universum
Universum
Uniwersytet Szczeciński
Uniwersytet Szczeciński
evil
evil
mkbowling
mkbowling
spondylus.pl
spondylus.pl
Bar Pychotka
Bar Pychotka
Lidmann
Lidmann
Szalunki Pietrucha
Szalunki Pietrucha
WPB
WPB
RADEX
RADEX
Fire Stop
Fire Stop
N-Geo
N-Geo