Szczecin/Floating Garden 2050
Szczecin/Floating Garden 2050

Kiedy spojrzysz na Szczecin z lotu ptaka, zobaczysz miasto otoczone wodą i zielenią. Położone pomiędzy rozlewiskami Odry z otwartą perspektywą na Zalew Szczeciński, Jezioro Dąbie oraz ze szlakiem żeglugowym do Morza Bałtyckiego. Ten widok inspiruję markę Szczecin Floating Garden 2050.

Pomorze Zachodnie
Pomorze Zachodnie

Pomorze Zachodnie to m.in. 190 km nadmorskiego pasa rozmaitości. Myli się ten, kto wyobraża sobie, że to tylko plaża. To także możliwość uprawiania najróżniejszych sportów – nie tylko wodnych – dla spragnionych aktywnego wypoczynku. To zachwycająca, dziewicza natura dla oczekujących spokoju. To dowody bogatej i fascynującej historii regionu dla poszukiwaczy śladów przeszłości. 

Bokaro
Bokaro

Firmie Bokaro zaufało ponad 2,5 tys. deweloperów, inwestorów i największych w kraju firm wykonawczych. Dostarczają materiały na baseny, hale produkcyjne, obiekty handlowe i reprezentacyjne. Służą pomocą w przygotowaniu dokumentacji przetargowej, a także doradztwem technicznym.

Konsbud
Konsbud

Konsbud to najnowocześniejsze na Pomorzu Zachodnim Centrum Obróbki Drewna. Centrum stosuje najnowszą technologię obróbki drewna – maszynę pięcioosiową z pełną możliwością obróbki elementów z każdej strony, która pozwala na bardzo szybką pracę i uzyskanie 100% dokładności (rzędu 0,1 mm) przy zachowaniu perfekcyjnego wykończenia.

Silo-Trans
Silo-Trans

Firma Silo-Trans Szczecin jest specjalistycznym operatorem transportowym, świadczącym usługi na terenie kraju od 1999 roku. Od początku działalności skupiają się na transporcie materiałów sypkich, kruszywa oraz mas bitumicznych gdzie stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług.

Hymax
Hymax

Firma Hymax od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji i remontach siłowników hydraulicznych, serwisie hydrauliki siłowej, produkcji uszczelnień technicznych i produkcji wyrobów gumowych. Oferuje także szybką dostawę pojedynczych sztuk, jak i długich serii siłowników wszelkich typów.

Uniwersytet Szczeciński
Uniwersytet Szczeciński

Uczelnia posiada siedem wydziałów, na których realizuje blisko sto kierunków. Oferuje studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie, a także studia podyplomowe i kursy uzupełniające. Posiada wybitną kadrę naukową, do której należą profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach.

Spondylus
Spondylus

Kultowe miejsce na medycznej mapie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Jest to zespół specjalistów, dla których naczelną zasadą jest kompleksowe rozwiązywanie problemów Pacjentów. Działają w wielu obszarach, m.in. zaawansowanej diagnostyki wad postawy, fizykoterapii, terapii estetetycznej, czy medycyny sportowej.

Bar Pychotka
Bar Pychotka

To firma cateringowa, oferująca śniadania, obiady oraz posiłki regeneracyjne dla firm w przystępnych cenach. Oferuje dania zarówno na miejscu, jak i z możliwością dostawy. Na klientów każdego dnia czeka inny zestaw dań, przygotowanych ze świeżych składników.

Lidmann
Lidmann

Lidmann to firma gwarantująca indywidualne i elastyczne podejście do klienta oraz profesjonalną obsługę. W ofercie znajduje się m.in. dostarczanie i cięcie blach, czy transport rzeczny i lądowy. Najwyższa jakość usług poświadczona jest wieloma certyfikatami oraz atestami.

RADEX
RADEX

Radex od ponad 30 lat zajmuje się zarządzaniem higieną w zakładach przemysłu spożywczego. Doświadczenie zebrane w tym czasie pozwoliło udoskonalić i rozszerzyć ofertę, tak, aby spełniała ona wysokie wymagania tej gałęzi przemysłu.

Fire Stop
Fire Stop

Fire Stop świadczy kompleksowe usługi polegające na projektowaniu, prefabrykacji, montażu i serwisie instalacji przeciwpożarowych. Oferuje kompletny serwis i konserwację instalacji gaśniczych oraz wykrywczych przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działa na obszarze całej Polski.

N-Geo
N-Geo

Firma N-GEO Badania Geologiczne we współpracy z firmą Usługi Geologiczne Ryszard Niedziółka działającą od 1995 roku, zrealizowała ponad 6000 profesjonalnych dokumentacji geotechnicznych i dokumentacji geologiczno-inżynierskich. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu geotechniki i geologii inżynierskiej dla budownictwa.

SUT
SUT

Zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne, sprzedaż na korzystnych warunkach oraz dostawę i montaż wszelakich urządzeń spawalniczych. Posiada w ofercie urządzenia do automatyzacji i mechanizacji procesów spawania, robotów i cobotów, portali do cięcia plazmowego i gazowego CNC, urządzeń do cięcia plazmą, maszyn do obróbki metali.

elbud
elbud

Szczecińska firma z siedzibą przy ul. Hangarowej 2. Oferuje profesjonalne usługi ogólnobudowalne, m.in. z zakresu: projektów i planów, generalnego wykonawstwa obiektów, adaptacji i remontów, ociepleń, a także wykończenia bruków, podjazdów i parkingów.

szczecińska energetyka cieplna
szczecińska energetyka cieplna

Podstawową działalnością jest produkcja i dystrybucja ciepła systemowego. Wraz ze Spółkami z Grupy SEC obsługuje łącznie 12 miast i jest częścią sektora zrównoważonych rozwiązań infrastrukturalnych: największego koncernu energetycznego – E.ON.

Infra-Port
Infra-Port

to szczecińska spółka zajmująca się budownictwem, pracami teletechnicznymi i energetycznymi. Lata działalności umożliwiły osiągnięcie silnej pozycji na rynku usług portowych, choć działalność firmy nie ogranicza się jedynie do prac dla portów w Szczecinie i Świnoujściu.

lotto
lotto

Loteria organizowana przez Totalizator Sportowy. Istnieje w Polsce od 1957. Oferuje szeroki wybór gier, m.in. losowania Lotto, Keno, Ekstra Pensja, czy zdrapki. Firma chętnie angażuje się we wspieranie sportu i kultury, przekazując do Ministerstwa Sportu i Turystyki od 1994 roku już ponad 15,7 mld. zł.

ensinger
ensinger

Grupa Ensinger zajmuje się tworzeniem, produkcją i sprzedażą kompaundów, półwyrobów, kompozytów, elementów technicznych oraz profili z tworzyw konstrukcyjnych i wysokosprawnych. Dalszy rozwój sprawdzonych technik produkcji, nowe zastosowania i międzynarodowa ekspansja zapewniły temu rodzinnemu przedsiębiorstwu miejsce wśród liderów w swojej branży.