sponsorzy

W szczecińskich szkołach ruszyliśmy właśnie z drugą edycją projektu "Trenuj z Radkiem Janukiewiczem". Będzie dużo zabawy, porozmawiamy z dziećmi o zdrowym trybie życia, a najwięcej będzie aktywności sportowej.
Radek przez wiele lat grał dla Pogoni Szczecin i zawsze z dumą zakładał koszulkę z gryfem na piersi. W 2010 roku zagrał w finale Pucharu Polski, a w sezonie 2011/12 wywalczył historyczny powrót do Ekstraklasy. Przez siedem sezonów rozegrał 175 meczów w granatowo-bordowych barwach. W Szczecinie miał okazję trenować pod wodzą wyśmienitych polskich trenerów: Czesława Michniewicza i Dariusza Wdowczyka. Dostąpił także zaszczytu założenia koszulki z orłem na piersi.
Janukiewicz na swoim koncie ma występy w kadrach U-18, U-19, U-20 oraz U-21, w których był kapitanem. Powołany był również do reprezentacji Polski pod wodzą Adama Nawałki i Waldemara Fornalika. Dzisiaj broni bramki naszego klubu, Futsal Szczecin. Reprezentuje Szczecin w I Lidze Futsalu i wraz z pozostałymi zawodnikami gra dla wszystkich mieszkańców miasta.

W tym roku nasze półkolonie organizujemy wspólnie z SVS (Szczecińska Szkoła Witruwiańska) przy al. Wojska Polskiego 164 w Szczecinie. Pólkolonie z gwiazdami sportu zawsze cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców. Atrakcyjny program zajęć w świetnej cenie i spotkania ze znanymi sportowcami. Gościliśmy już zawodnicy sztuk walki na czele z Marcinem Parchetą, mistrzem świata w Muay Thai i Kick Boxingu, a w tym roku gwiazdą będzie Radosław Janukiewicz bramkarz Pogoni Szczecin. Cena półkolonii to 499 zł. 

I turnus 11-15.07
II turnus 18-22.07
III turnus 25-29.07
IV turnus 1-5.08
V turnus 8-12.08
VI turnus 15-19.08
VII turnus 22-26.08.

Do naszej dyspozycji pozostaje kompleks rekreacyjno-sportowy wraz z placem zabaw dla dzieci. W bezpośrednim sąsiedztwie mamy park Kasprowicza i park Krystyny i Romana Łyczywków z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Nasze Stowarzyszenie na co dzień prowadzi treningi z dziećmi i młodzieżą, a nasz I zespół reprezentuje Szczecin w centralnych rozgrywkach I Ligi Futsalu, prowadzonych przez PZPN. Stoi za nami olbrzymie doświadczenie w organizacji letnich i zimowych półkolonii dla najmłodszych. W roku szkolnym organizujemy turnieje i warsztaty dla dzieci pod okiem najlepszych trenerów.

Kadra pedagogiczna (wychowawcy i kierownik) posiada kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizacji i nadzorowania.

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego - 534 355 564 z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

W zakładce karta kwalifikacyjna http://sportowyszczecin.org/formularz-zgloszeniowy znajdą Państwo aktualny wzór karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku, który prosimy wydrukować i wypełnić. Wypełnioną kartę prosimy przynieść ze sobą w pierwszym dniu turnusu.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł w celu rezerwacji miejsca. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu opiekuna oraz właściwy numer turnusu i nazwę półkolonii: "Półkolonie z gwiazdami sportu". Pozostałą kwotę prosimy uregulować najpóźniej do pierwszego dnia turnusu, w którym uczestniczy dziecko.

Stowarzyszenie Sportowy Szczecin ul. Parkowa 13, 71-621 Szczecin
BANK SANTANDER 22 1090 2268 0000 0001 4120 1804
Prosimy najpóźniej do pierwszego dnia właściwego turnusu uregulować całość kwoty.


RAMOWY PLAN ZAJĘĆ
Każdego dnia czekamy na Państwa dzieci już od godz. 7. Od tej godziny można najwcześniej przyprowadzać dzieci. Na teren szkoły można wjechać samochodem i skorzystać z bezpłatnego parkingu.
7.00-9.00
gry i zabawy w szkolnej świetlicy
9.00-9.30
wspólne śniadanie
10.00
wychodzimy na atrakcje
13.30
obiad i podwieczorek
15.30-16.30
gry i zabawy na terenie szkoły (świetlica, plac zabaw lub boisko szkolne)

Dzieci można odbierać od godziny 14 do godziny 16.30.

Poniedziałek
Wspólny trening z Radkiem Janukiewiczem legendą Pogoni Szczecin.

W granatowo-bordowych barwach rozegrał 175 meczów. W Szczecinie miał okazję trenować pod wodzą wyśmienitych polskich trenerów: Czesława Michniewicza i Dariusza Wdowczyka. Dostąpił zaszczytu założenia koszulki z Orłem na piersi. Na swoim koncie ma występy w kadrach U-18, U-19, U-20 oraz U-21, w których był kapitanem. Powołany był również do Reprezentacji Polski pod wodzą Adama Nawałki i Waldemara Fornalika. Dzisiaj broni bramki naszego klubu Futsal Szczecin w I Lidze Futsalu. Radek nadal jestem rozpoznawalną postacią, a szczecińscy kibice darzą go szacunkiem i sympatią. Na co dzień prowadzi również treningi z najmłodszymi.

Wtorek
Gry i zabawy w centrum rozrywki MK Bowling

Środa
Wyjście do Multikina
Co tydzień czeka nas nowy film, klimatyzowana sala, wygodne fotele i oczywiście słony lub karmelowy popcorn gratis dla każdego dziecka

Czwartek
Szczecińska Liga Mistrzów,
czyli zawody sportowe i turnieje na świeżym powietrzu

Piątek
Wyjście na kompleks basenowo-rekreacyjny Arkonka
baseny, zjeżdzalnie, sztuczna rzeka

Prosimy aby dzieci były ubrane stosownie do programu zajęć i pogody (dresy, czapki i wygodne sportowe obuwie). 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem półkolonii http://sportowyszczecin.org/regulamin

STOSUJEMY WSZYSTKIE PROCEDURY ZALECANE PRZEZ MINISTERSTWO EDUKACJI I GENERALNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO. ZGODNIE Z SUGESTIAMI SŁUŻB SANITARNYCH PROSIMY O ZAOPATRZENIE DZIECI W POJEMNIKI NA WODĘ (BIDONY, ZAKRĘCANE BUTELKI, ITP).

W najbliższą środę zapraszamy wszystkich sympatyków sportu na towarzyski mecz Futsal Szczecin - Ukraina. W drużynie Ukrainy zagrają ukraińscy zawodnicy z naszego miasta i regionu, którzy na co dzień reprezentują kluby w rozgrywkach piłki nożnej w naszym województwie.

Na ławce trenerskiej Ukrainy zasiądzie Oleksiy Levchenko, od lat związany z ukraińskim futsalem. Odnoszący sukcesy, i jako zawodnik, i jako trener. Pełni on również funkcję Przewodniczącego Regionalnej Federacji Futsalu w Chersoniu, a także jest członkiem Federacji Futsalu Ukrainy.

Drużynę Futsal Szczecin pod nieobecność trenera Miłosza Kocota poprowadzi Dawid Trzeźwiński, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Dla nas bardzo ważnym celem jest integracja środowiska piłkarskiego i wsparcie dla ukraińskich zawodników, którzy w tym momencie przeżywają trudne i bolesne chwile. Cieszymy się, że szczecinianie angażują się w pomoc dla obywateli Ukrainy. To jest trudny czas dla nas wszystkich, a konsekwencje wojny ponosimy również my Polacy w wymiarze finansowym. Dlatego prosimy wszystkich kibiców o dary w postaci zabawek (klocki, puzzle, gry planszowe), które przekażemy dla ośrodka wypoczynkowego w Moryniu, gdzie swój azyl znalazło ponad 100 podopiecznych domu dziecka z ukraińskiego Zaporoża.

Zapraszamy wszystkich na mecz i prosimy nie zapomnijcie o podarunkach dla dzieci. Zabawki (nowe lub używane, ale w dobrym stanie) prosimy zostawiać na stołach przy wejściu na halę. Start meczu o godz. 18.30. 

W ostatniej kolejce ligowego sezonu podejmiemy na własnym parkiecie KS Futsal Piła. Zespół, z którym do tej pory nie udało nam się zdobyć żadnych punktów. Ekipa z Piły to bardzo solidna drużyna, szczególnie groźna na własnym terenie. Jako pierwszy zespół odebrali punkty liderowi tabeli Widzewowi Łódź. Chociaż w ostatniej kolejce tylko zremisowali z  Podkową Teqball, co może trochę dziwić. KS Piła zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli.
Pilanie mogą także pochwalić się liderem klasyfikacji strzelców I Ligi grupy północnej. Wojciech Węgrzyn zdobył do tej pory 28 bramek. Drugi w klasyfikacji jest Michał Marciniak z Widzewa Łódź z dorobkiem 26 goli. Zapewne taki indywidualny tytuł będzie dużą radością, zarówno dla samego zawodnika, jak i całej drużyny. Który z wymienionych futsalistów zdobędzie koronę króla strzelców sezonu 2021/22, przekonamy już po zakończeniu naszego meczu. 
Przed własną publicznością chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. W tabeli zajmujemy 8. miejsce z dorobkiem 25 punktów. W przypadku zwycięstwa mamy nawet szansę na 6. miejsce w ligowych rozgrywkach. Warunkiem są porażki Dynamika Toruń ze spadkowiczem FC 10 Zgierz, a KS Gniezno musi wygrać u siebie z Dragon Bojano.
- Oczywiście nie będzie to łatwe, bo w zespole mamy mały "szpital" i wielu zawodników nie będzie mogło wystąpić w ostatnim meczu - mówi prezes Futsal Szczecin, Paweł Płuciennik. - Karol Ława, Adam Wiejkuć i Krystian Peda nie poprawią swoich miejsc w tabeli strzelców. Może do składu zdążą wrócić Mateusz Gepert i Otari Giorgobiani, którzy wciąż borykają się z kontuzjami. Niezależnie od wyniku ostatniego pojedynku, ten sezon jest dla nas dużo lepszy niż poprzedni. Nasza gra wygląda znacznie lepiej, a i zdobycz punktowa jest dwa razy większa. Pomimo oczekiwań, jakie każdy kibic mógł stawiać, chyba wszyscy zauważamy pozytywy naszej gry. Na podsumowania na pewno przyjdzie jeszcze czas. Dzisiaj zapraszamy kibiców na ostatni mecz, bo nowy sezon i emocje z nim związane ruszą dopiero pod koniec września. 
FUTSAL SZCZECIN - KS PIŁA
9.04.2022 (sobota), godz. 18
Hala Miejska ul. Twardowskiego 12b
Wstęp Bezpłatny

sponsorzy