sponsorzy

Wydarzenia

Wielkimi krokami zbliża się inauguracyjny mecz w I lidze Futsalu. 20 września czeka nas daleki wyjazd na wschód Polski. Victoria Sulejówek to zespół, z którym przyjdzie nam rywalizować w 1. kolejce debiutanckiego sezonu 2020/21. Futsaliści z Sulejówka w poprzednim sezonie zajęli dopiero 10. miejsce w I lidze grupy północnej.

Zdobyli łącznie 9 punktów odnosząc 3 zwycięstwa i doznając 12 porażek.  W rozegranych 15. kolejkach udało im się trafić do bramki przeciwnika 48 razy tracąc jednocześnie 81 bramek. Poprzedni sezon był sezonem, w którym nasi rywale zagrali po raz pierwszy na tym poziomie rozgrywek. Dzisiaj to już na pewno inny zespół. Stoi za nimi cenne doświadczenie, mają za sobą pojedynki z kilkoma czołowymi I-ligowymi zespołami, a także mecz przeciwko Legii Warszawa w Pucharze Polski.

W ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu Victoria Sulejówek ma za sobą rozegrany sparing z ekstra-klasową Gattą Zduńska Wola. Nasi przeciwnicy w tym pojedynku musieli uznać wyższość Kocurów w stosunku 5:0. Natomiast kolejny sparing, który został rozegrany w dzisiejszą niedzielę przeciwko AZS Lublin kończy się minimalną porażką 3:2 

Wierzymy głęboko, że to nasi zawodnicy będą wracać w szampańskich nastrojach z tej dalekiej podróży.