sponsorzy

Wydarzenia

Dzisiaj nie musimy już się martwić o zdrowie naszych zawodników. Fachową i kompleksową opieką medyczną otoczył nas Doktor Spondylus Na pierwszy ognień poszedł Maks Sapon, którego w poprzednim sezonie poważny uraz wyeliminował z gry na pół roku.

Spondylus – od 30 lat dbamy o Wasze zdrowie, a teraz, również o piękno.

Kultowe miejsce na medycznej mapie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy zespołem specjalistów, dla których naczelną zasadą jest kompleksowe rozwiązywanie problemów naszych Pacjentów. Działamy w wielu obszarach, m.in. zaopatrzenia medycznego z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia, zaawansowanej diagnostyki wad postawy, rehabilitacji medycznej i fizjoterapii, fizykoterapii, medycyny sportowej, podologii oraz terapii estetycznej. Całość uzupełniamy specjalistycznymi usługami lekarskimi z zakresu ortopedii, neurologii, chirurgii oraz urologii. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści, którzy wciąż poszerzają swoją wiedzę specjalistycznymi szkoleniami, a w pracy z Pacjentami, kładą kluczowy nacisk na indywidualne podejście do każdego problemu. Posiadamy bogatą bazę urządzeń medycznych najwyższej klasy, która zdecydowanie poprawia efektywność działania w zakresie prowadzonych procesów medycznych. Struktura naszej firmy opiera się na czterech placówkach: Centrum Medycznym w Szczecinie przy Al. Jana Pawła II 36, Przychodni Specjalistycznej przy Al. Jana Pawła II 39, Centrum Zaopatrzenia Medycznego w Szczecinie przy ul. Ściegiennego 7 oraz Centrum Medycznego w Koszalinie przy ul. Jana Pawła II 21, które łączy w sobie strefę zaopatrzenia medycznego i strefę gabinetową, w której realizowane są usługi medyczne. Robimy wszystko, żeby być dla Was nowoczesną firmą, z którą kontakt ma być przyjemny i komfortowy. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy telefoniczną infolinię, łącząc wszystkie nasze obiekty pod jednym numerem telefonu 665 035 035. Rezerwacja terminów wizyt jest dostępna również w wersji on-line i pozwala, w komfortowy sposób, wybrać dogodną dla Pacjenta datę spotkania. A dla tych, którzy zaopatrzenie medyczne chcą zrealizować bez wychodzenia z domu, przygotowaliśmy sklep internetowy z bogatą ofertą produktów oraz usług promocyjnych.

Na tym nie poprzestajemy i wciąż się rozwijamy, a szczegóły z życia naszej firmy, możecie obserwować za pośrednictwem naszego profilu Facebook – doktor Spondylus. Zapraszamy !!!