sponsorzy

Zapraszamy wszystkich na treningi futsalu, które odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego 12 w Szczecinie.


rocznik 2015/14/13/12 początek zajęć o godz. 18.30

rocznik 2011/10/09/08 początek zajęć o godz. 19.15

Zajęcia prowadzi Roman Smirnov były trener ekstraklasowej Pogoni '04 Szczecin.

Smirnov to trener urodzony w Odessie. Jako zawodnik grał w ukraińskiej ekstraklasie oraz w reprezentacji w latach 1991-2003. Ma na koncie mistrzostwo Ukrainy w roli futsalisty (1991, 1999) i Puchar tego kraju. Pracował w mołdawskiej lidze w latach 2002-2006 z wielkimi sukcesami (mistrzostwo, Puchar, występy w Pucharze UEFA). Trenował również tamtejszą reprezentację młodzieżową i dorosłą. Smirnov przez trzy lata pracował w polskie ekstraklasie futsalu m.in. jako szkoleniowiec Hurtapu Łęczyca. Z tym klubem zdobył Puchar Polski oraz tytuł wicemistrza Polski. Prowadził również zespół Marwitu Toruń. Ostatnie 2 lata pracował w ekstraklasowej Pogoni 04 Szczecin.

Obecnie prowadzi pierwszy zespół Futsal Szczecin, który w poprzednim sezonie uzyskał awans pod jego wodzą do I ligi futsalu. Od roku 2016 posiada licencję Futsal Coach C, a w 2017 dołączył do grupy szkoleniowców posiadających licencję UEFA Futsal B. Posiada certyfikat uczestnictwa w kursie Futal Coaching Course pod zwierzchnictwem FIFA we współpracy z Ukraińską Federacją Piłki Nożnej prowadzonym przez Mico Martica (trenera reprezentacji Finlandii), a także certyfikat ukończenia Top Futsal Course prowadzony przez Jose Lopez Hierro (trenera reprezentacji Hiszpanii).

Stoi za nim olbrzymie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Z wykształcenia jest pedagogiem i przez wiele lat uczył najmłodszych adeptów futbolu.

Zapraszamy również na stronę naszego stowarzyszenia www.sportowyszczecin.org gdzie przeczytacie Państwo wiele informacji o naszej dyscyplinie i jej bardzo ważnej roli w rozwoju najlepszych zawodników w piłce nożnej na świecie.