sponsorzy

Z naszym niedzielnym przeciwnikiem nie było okazji zagrać, ani w ramach ligowych zmagań, ani w ramach Pucharu Polski. KKF Konin to beniaminek w grupie północnej zaplecza Ekstraklasy Futsalu. Po dwóch meczach ma na koncie 3 punkty, wygrał swój debiutancki pojedynek w derbach Wielkopolski przeciwko KS Gniezno (6:3), zaś w poprzedni weekend musiał uznać wyższość Futsal Świecie (5:10). 


 
Nasz zespół jest w znacznie lepszej sytuacji. Wygraliśmy oba spotkania i zajmujemy miejsce na podium tabeli. Cieszy nas skuteczna gra całej drużyny, nowi zawodnicy okazali się solidnym wzmocnieniem, Dima Rybitskyi trafia w każdym meczu, a Karol Ława w ostatnim zaliczył hat-tricka. Jesteśmy zespołem, który stracił tylko dwie bramki, pod tym względem daleko do nas innym drużynom. 
 
KKF Konin to silny fizycznie zespół, zgrany kolektyw, który potrafi z premedytacją wykorzystać błędy  przeciwnika. Mateusz Mroziński i Przemysław Skibiński to najlepsi strzelcy w klubie z Konina, zdobyli po 3 gole w obu meczach. Nie możemy również zapominać, że bramki broni Maciej Marciniak reprezentant Polski w piłce nożnej plażowej. Czterokrotny mistrz Polski z Grembachem Łódź, pięciokrotny uczestnik Euro Winners Cup oraz uczestnik Mistrzostw Świata w piłce nożnej plażowej w 2017 r. Marciniak jest znany naszym zawodnikom. W sezonie 2019/20 i 2020/21 był bramkarzem FC 10 Zgierz. 
 
Liczymy, że trener Roman Smirnov znajdzie receptę na KKF Konin i do Szczecina nasza ekipa wróci w doskonałych humorach. 
 
KKF Konin - Futsal Szczecin
8.10.2023 (niedziela) godz. 17.00