sponsorzy

Futsal Szczecin na półmetku Centralnej Ligi Juniorów U-19 z dorobkiem 5. punktów zajmuje 5. miejsce w tabeli. W ostatnią niedzielę pokonaliśmy zespół Dragon Bojano (6:4). Przed naszą ekipą jeszcze 5 meczów i nadal mamy szansę na awans do finału Mistrzostw Polski.


 
W środę do Szczecina zawita lider tabeli - SPN Szamotuły. Liczymy na rewanż za przegraną w 2. kolejce. Z Wielkopolski wróciliśmy bez punktów, chociaż do przerwy prowadziliśmy (2:0). W tamtym meczu brakowało naszym zawodnikom cennego doświadczenia. Trener Jan Skuratowski nie mógł także liczyć na swoich wszystkich zawodników. W Szczecinie zagramy najmocniejszym składem. Nikt z z młodych graczu nie narzeka na urazy, ani nie jest wykluczony za kartki w poprzednich meczach. 
 
W świetnej dyspozycji strzeleckiej jest Karol Tomaszewski, który w 3. meczach trafił do bramki przeciwnika już 5 razy. Alex Tijewski do tej pory zdobył 4 gole, a Nikodem Juchnicki ma na koncie 3 trafienia.
 
Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Nikt nie może powiedzieć, że we wcześniejszych meczach byliśmy gorsi od rywali. Zabrakło szczęścia i doświadczenia. W meczu z liderem nie zabraknie sportowych emocji, a i zawodnicy liczą na wsparcie z trybun
 
Futsal Szczecin - SPN Szamotuły
20.12.2023 godz. 19.00
Hala Miejska w Szczecinie, ul. Twardowskiego 12B