sponsorzy

Kibice wybrali w facebook'owym głosowaniu Zawodnika I Rundy obecnego sezonu. Wśród nominowanych, poza zwycięzcą, znaleźli się: Łukasz Kubicki, Radosław Janukiewicz i Dmytro Rybitskyi.

Świąteczna zabawa cieszyła się dużym zainteresowanie na naszej stronie na Facebook'u. Świąteczna zabawa (rozpoczęła się I dnia świąt) doatarła nawet do Prezydenta Szczecina - Piotra Krzystka, który również oddał swój głos na jednego z kandydatów. Nominowani zostali zawodnicy, którzy wyróżniali się swoją grą oraz zaangażowaniem na treningach.

Najwięcej głosów zdobył Karol Ława. Najlepszy strzelec naszej drużyny zdobył 14 bramek w 7. meczach. Tuż za nim znalazł się kapitan, Łukasz Kubicki. Na dalszych miejscach uplasowali się Radosław Janukiewicz i Dmytro Rybitskyi. Ogromne gratulacje należą się zwyięzzcy, nominowanym, ale także całej drużynie. 5 miejsce i 17 punktów w połowie sezonu to historyczny wynik, a pamiętać należy o tym, że mamy do rozegrania jeden, zaległy mecz, dzięki któremu ten wynik może być jeszcze lepszy.