sponsorzy

W styczniu żaden kibic futsalu w naszym mieście nie będzie mógł narzekać na nudę. W tym sezonie zimowa przerwa jest bardzo krótka, a to za sprawą naszej młodzieży. Na Twardowskiego będzie się działo!

Do rozgrywek wracamy już 3 stycznia. W ramach 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U19 naszym przeciwnikiem będzie Jantar Ustka. Młodzież z każdym meczem radzi sobie coraz lepiej i na pewno powalczy o pełną pulę. To już ostatnia okazja wspierać naszych młodych zawodników, pozostałe mecze rozegramy na wyjeździe. Początek o godz. 15.30.

W 1/32 finału pucharu Polski los skrzyżował nas z ekstraklasowym Red Dragons Pniewy. W poprzedniej edycji zagraliśmy pomiędzy sobą w ramach 1/16 finału. W tamtym pojedynku musieliśmy uznać wyższość rywali. Puchar rządzi się jednak swoimi prawami. Drużynę z Wielkopolski podejmiemy 14 stycznia o godz. 18.00.

Meczem domowym zaczniemy też wiosenną rundę zaplecza Ekstraklasy Futsalu. 21 stycznia do Szczecina zawita Dragon Bojano. W 1. kolejce pokonaliśmy naszych rywali. Liczymy, że nie inaczej będzie na Twardowskiego. Początek o godz. 18.00

 

Już dziś serdecznie zapraszamy na Twardowskiego!