sponsorzy

Nasz partner, szczecińska siłownia Universum Fitness Club, organizuje cykl szkoleń, które odbędą się podczas ferii zimowych. Na uczestników każdego dnia czeka solidna dawka wiedzy, które będzie oparta przede wszystkim o praktyczne działania.

Szkolenia "Ferie w Universum" odbędą się w Fitness Clubie przy al. Wojska Polskiego 39a w dniach 15-18 stycznia 2024 roku. Każdego dnia omawiana będzie inna partia mięśniowa: 1 dzień - klatka, 2 dzień - nogi, 3 dzień - barki i ręce, 4 dzień - pośladki. Szkolenie prowadzić będą doświadczeni trenerzy: Adrian Karpiński oraz Kinga Dutkiewicz.

Szkolenia skierowane są do osób, które ćwiczą samodzielnie i chcą pogłębić swoją wiedzę, studentów IKF, czy trenerów personalnych. Koszt uczestnictwa w jednym dniu to 100 zł.

Siłownia Universum jest od długiego czasu partnerem Futsalu Szczecin. Nasi zawodnicy mają możliwość korzystania z profesjonalnej i dobrze wyposażonego klubu, co bez wątpienia pomaga im w przygotowaniach i utrzymaniu dobrej dyspozycji na parkiecie.