sponsorzy

Styczeń to prawdziwy maraton dla naszego klubu. Łącznie czeka nas 9 pojedynków.

W ubiegłą sobotę (13.01) zespół U19 wygrał w imponującym stylu z Jantarem Ustka i o awansie do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski zdecyduje wyjazdowy pojedynek z Futsal Leszno w najbliższą sobotę (20.01) o godz. 13.30,

Niestety, na 1/32 kończymy przygodę z Futsal Pucharem Polski. W meczu z ekstraklasowym zespołem Red Dragons Pniewy trener miał okazję sprawdzić nowych zawodników. Był to potrzebny zabieg, gdyż na wiosnę czeka nas sporo grania.

W poniedziałek, w ramach współpracy, zagraliśmy kolejny sparing z drużyną AZS US Szczecin, która pod wodzą Marcina Szewczyka przygotowuje się do Akademickich Mistrzostw Polski. Uniwersytet Szczeciński to kluczowy partner naszego klubu.

W  najbliższy weekend wracają po miesięcznej przerwie rozgrywki I Ligi Futsalu. W niedzielę podejmiemy zespół Dragon Bojano, z którym odnieśliśmy zwycięstwo na inaugurację sezonu. Wierzymy w kolejną wygraną i udany początek rundy wiosennej.

W poniedziałek czeka nas także mecz z naszymi przyjaciółmi - Portowcy Stars, którzy przygotowują się do Halowych Mistrzostw Polski. Nasze sparingi mają już swoją tradycję i bardzo cieszymy się, że możemy wspólnie rywalizować i podnosić swoje umiejętności.

W ostatni weekend stycznia to, co lubimy najbardziej. Czeka nas wyjazd do Białegostoku. Łatwo nie będzie bo drużyna Futbalo Białystok będzie chciała udowodnić swoją wyższość po dotkliwej porażce jesienią w Szczecinie.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz z Dragon Bojano w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 w hali przy ul. Twardowskiego 12!